У понедељак 8.6.2026. у малој сали Нишког културног центра организована је свечана додела диплома са Републичког такмичења из страних језика.
Додели су присуствовали наши ученици Михајло Савић 7/2 и Софија Марковић 7/4, као и њихове наставнице енглеског језика Тања Бокић и Бојана Тодоровић.
Подсећамо да је Софија Марковић освојила 3.место на Републичком такмичењу из енглеског језика, док је Михајло Савић заузео високо 4.место такође из енглеског језика.
Све похвале иду и Дамјани Пантић 7/2 која се такмичила из немачког језика заузевши 5.место (ментор Ана Костадиновић), као и Наталии Марковић 7/3 (ментор Тања Бокић) која се такође високо пласирала са 33 поена од укупних 40, док је Алекса Ћосин освојио 34 од максималних 40 поена (наставница Соња Нинковић Стојановић).
Нашим ученицима и наставницима желимо још више успеха наредне године!
Галерију фотографија погледајте на нашој Фејсбук страници.
