Савети психола у време пандемије

Савети психола у време пандемије

Ова страница посвећена је свим ученицима и њиховим родтиељима, са циљем да школски психолог Ана Миленковић, покуша у време пандемије Корона вириса,  олакша рад ученика у онлајн настави и објасни стручно понашање ученика у новонасталој ситуацији.

Поштовани ученици и родитељи, на следећем линку прочитајте текст психолога школе:

Мали савети за велике кораке!

Дан је сунчан, као створен за игру и забаву... У кући сте довољно дуго да осећате да вам треба ваздуха. Напољу, од непријатеља ни трага ни гласа, све изгледа сасвим нормално... И ви, и ваше дете, управо то желите- да се осећате нормално....

Остани код куће - нови текст нашег школског  психолога, Ане Миленковић:

Објаснити детету да се напоље не може

Реч психолоога, на тему шта све можете радити у изолацји, можете прочитаи на следећем линку: "ШТА СВЕ МОЖЕТЕ РАДИТИ У ИЗОЛАЦИЈИ".

Који је разлог нашег учења и а кога и зашто учимо? Брло често ученици, деца и млади постављају ово питање сами себи. На следћем линку прочитајте текст који у овој ванредној ситуацији нуди нове  корисне савете: „Не учимо за школу, него за живот“

Како организовати рад од куће, савети за маме и тате: "Рад од куће и деца"

Када је неко болестан, како му помоћи: "Неко је болестан"